0 bodů
302 zobrazení
v kategorii Ostatní

To se vše vyhazuje? Nevěřím tomu že všechno prodají.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Co se neprodá, je vyhozeno.



+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Supermarkety vyhazují tuny jídla. Lze z něj ale vyrobit elektřinu i teplo

V Česku jsou jen dvě bioplynové stanice, co mohou zpracovat vyhozené potraviny z marketů.



Související témata

0 bodů
1 reakce 398 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 307 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.3k zobrazení
18.5.2014 v kategorii Zvířata Brčálek
0 bodů
3 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 173 zobrazení
20.9.2015 v kategorii Ostatní Jarda455
0 bodů
1 reakce 308 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 373 zobrazení
19.5.2014 v kategorii Ostatní Hruška Pavel
...