0 bodů
507 zobrazení
v kategorii Společnost

Jaké jméno je nejčastější pro chlapečka a jaké pro holčičku? Nevíte to někdo? Moc by nám to pomohlo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jiří, Jan, Petr...
Marie, Jana, Eva...
Kukni na http://www.kdejsme.cz

Paráda dík

mowla Domácí (2.9k bodů)

Není zač - přemýšlíte nad jménem pro potomka a nebo děláš nějakou statistiku?



0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Tohle šetření vám vůbec nepomůže. Nikdy nevíte, jaké jméno příjde do módy třeba příští rok. Tak se stalo, že jsem celý život měla jen několik Terezek a pak najednou jsem ve třídě měla Terinek 5. (giggle) Vyberte takové, které se bude hodit k příjmení, ale tak, aby později děti jeho jméno nekomolily.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 425 zobrazení
6.9.2014 v kategorii Společnost Marie Vostatková
0 bodů
5 odpovědí 660 zobrazení
16.4.2014 v kategorii Právo a zákony Kandidát na změnu
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 695 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Společnost Lenka Košťálová
0 bodů
4 odpovědí 647 zobrazení
10.9.2014 v kategorii Společnost mama Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
2 odpovědí 190 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
12.8.2014 v kategorii Společnost Jurečka Martin
0 bodů
5 odpovědí 381 zobrazení
26.7.2014 v kategorii Společnost Jára
0 bodů
2 odpovědí 415 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Společnost Adolfek
...