0 bodů
329 zobrazení
v kategorii Zvířata

Mám u zahrady mraveniště, když ho zlikviduji hrozí mi nějaký postih?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Záleží na tom, jaké to mraveniště je. Když z jehličí, tak to chráněné je.



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

:@
Ano - mravenci jsou chráněni zákonem...
A - přiznám se, že vždycky, když čtu podobný dotaz - mám chuť tazatele vyliskat!!!
(punch)



Související témata

0 bodů
1 reakce 241 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 426 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 323 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 497 zobrazení
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
2.9.2020 v kategorii Zvířata Luďek
0 bodů
1 reakce 459 zobrazení
29.8.2020 v kategorii Zvířata Jana
0 bodů
2 odpovědí 344 zobrazení
15.12.2019 v kategorii Zvířata Veronika
0 bodů
1 reakce 361 zobrazení
1.7.2018 v kategorii Zvířata Proud Michal
0 bodů
1 reakce 531 zobrazení
11.11.2016 v kategorii Zvířata Ema Stetinova
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
4.8.2016 v kategorii Zvířata bacha koušu
...