0 bodů
683 zobrazení
v kategorii Ostatní

Na dušičky a pak ještě někdy? Nebo jen jednou za rok?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Když mi bylo smutno, chodila jsem tátovi každý den na hřbitov, sedla si na lavičku a v duchu jsem mu vyprávěla.....;(



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

To záleží na každém jedinci. Jaké měl pouto k zesnulému a co považuje za potřebné. Některým lidem stačí jednou za rok, nebo i za více let, někteří chodí na hřbitov za svými blízkými každý den. Osobně chodívám tak jednou za měsíc až za dva.
Pokud se budeš starat o hrob, tak je potřeba chodit častěji. Alespoň vyměnit a zalít kytky.



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 252 zobrazení
6.6.2014 v kategorii Společnost Karlík
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 782 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 422 zobrazení
29.8.2015 v kategorii Ostatní Píďa
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.1k zobrazení
7.4.2014 v kategorii Zvířata Michaela L.
0 bodů
2 odpovědí 1.7k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 220 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Ostatní František Bugoš
0 bodů
5 odpovědí 656 zobrazení
...