0 bodů
281 zobrazení
v kategorii Zvířata

Včera mi na zahradě létalo velké šídlo a docela mě fascinovalo. Napadlo mě, jak vlastně dlouho takový jedinec žije a kolik z toho stráví ve vodě jako larva.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ve fázi nymfy několik let (rozhoduje např. i dostupnost kořisti), ve fázi imaga (dospělce) několik dnů až týdnů - podle druhu.





Související témata

0 bodů
1 reakce 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
7.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 932 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.4k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.3k zobrazení
20.5.2014 v kategorii Zvířata Anna
0 bodů
6 odpovědí 969 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.2k zobrazení
25.6.2014 v kategorii Společnost Bludil František
0 bodů
8 odpovědí 1.1k zobrazení
...