0 bodů
386 zobrazení
v kategorii Právo a zákony

Mám ještě nějakou šanci s tím něco teď po asi 5 letech udělat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Byla jste účastníkem dědického řízení? Měla jste při té příležitosti napadnout vypořádání dědictví, pokud se Vám něco nezdálo. Myslím, že nyní je už pozdě, možná někdo upřesní, ale nepodala jste dost informací. Když tak si přečtěte zákon o dědictví.





Související témata

0 bodů
5 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 691 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 510 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 449 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 202 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
1 reakce 912 zobrazení
...