0 bodů
638 zobrazení
v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)

Ve 20.00 všechny srdečně zvu na CHAT (party) (party) (party) (účast dobrovolná). Kdyby se chtěl například někdo zeptat na něco ohledně poradny tak jsem tu pro Vás, nebo klidně jen pokecat tak ve 20.00. Těším se Luky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)

Jsem vazne zvedav kdo dorazi ....:)

☢ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☣ ☠ ☢


0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Dobrý večer, Luky a díky za pozvání.....(clap)

Luky Registrovaný (66 bodů)

Jasně. Místa bude dost (y) , každý dostane jedno pivko (beer), hlavně nenoste moc chlastu (tvrdýho) ať se nepo(puke). Stačí každej jednu lahvínku (giggle). Na vše bude dohlížet vyhazovač Vasil kdyby nastal nějaký problém (muscle). Jinak jak jsem psal párty začíná ve 20.00 (party) (party) (party). Jo a roztleskávačky taky budou (clap) (clap) (clap). :D:D:D

0 bodů
Dero Registrovaný (53 bodů)

Jestli nebudu pryč tak jsem tam. (beer)



Související témata

+1 bodů
5 odpovědí 990 zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 716 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Zvířata Briketka Registrovaný (498 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 445 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 529 zobrazení
5.7.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
1 reakce 338 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 536 zobrazení
27.6.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
4 odpovědí 464 zobrazení
25.6.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
3 odpovědí 330 zobrazení
25.3.2014 v kategorii Ostatní Dero Registrovaný (53 bodů)
0 bodů
1 reakce 280 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.3k zobrazení
22.3.2015 v kategorii Sport, volný čas Já jsem ta spermie, co vyhrála.
...