0 bodů
609 zobrazení
v kategorii Dům a byt mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Zrovna s partnerkou řešíme, kam se v budoucnu nastěhovat, a nemůžeme se shodnout. Mě by zajímalo, co máte radši vy a hlavně proč, ať si uděláme lepší obrázek.

Určitě v domě. I když je s ním práce, ale je většinou větší a hezký.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

To jsem právě chtěla, vykouzlit všem na tváři úsměv. Ale jaké bydlení se vám líbí a proč? (wfh)

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Brede a v jakém? Máš nějaký vysněný? (wfh)



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

V domečku, ale v tomto určitě ne

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

No - takový domeček vzbuzuje úsměv, ale bydlet bych v něm nechtěl...

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Jen úsměv?(fubar)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Možná bych se chlámal i nahlas - kdybych jej potkal v reále.
(nod)

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mně to spíš připadá (puke)

mama Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno mama

Mowlíku, nepřijde ti, že je domeček, jako autíčko vzhůru nohama? (wfh)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Ahááá?
Já tam vidím vysmátej xichtík.



Související témata

+3 bodů
8 odpovědí 813 zobrazení
+1 bodů
5 odpovědí 485 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 223 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 462 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 404 zobrazení
+3 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
12.11.2014 v kategorii Diskuze Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)
+1 bodů
12 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 960 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Dům a byt Beneš Vladimír
...