0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Zvířata

Nebo je to jedno? Potřebuji něco na myši.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

5 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Lepší bývá kočka, kocour je tulák...



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

V mládí oba. Starší kocour už většinou myši neloví

Pořídím kočku, Dík



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 2.6k zobrazení
31.3.2014 v kategorii Zvířata Robert Kalšík
0 bodů
1 reakce 782 zobrazení
9.11.2016 v kategorii Zvířata Veronika S.
0 bodů
1 reakce 401 zobrazení
11.8.2014 v kategorii Zvířata Jarka Bendová
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 676 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Pavel Pánek
0 bodů
6 odpovědí 949 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 569 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 757 zobrazení
12.8.2014 v kategorii Móda, oblečení Madlena
0 bodů
3 odpovědí 371 zobrazení
...