0 bodů
266 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Přilbu a co ještě? Dítě 6 let.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Případně ještě lokty a kolena...
Ale nepřeháněl bych to, nějaká ta odřenina neuškodí...
:o
Hlavně je důkladně nauč nejezdit na silnici (parkoviště apod.).



+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Kromě přilby jsou nutné rukavice. Odřené dlaně, to je dost hrůza. Moji mladí bez rukavi, po dvou zlých zkušenostech, vůbec na kole nesedají. Přilba je samozřejmostí. :-) A pro začátek tepláky a tričko s dlouhým rukávem. Ne holá kolena a lokty.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Dětské přilby a helmy k jízdě na kole, také chrániče loktů, kolen a zápěstí......



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 718 zobrazení
0 bodů
1 reakce 400 zobrazení
18.9.2016 v kategorii Tato poradna Led1 Registrovaný (138 bodů)
0 bodů
12 odpovědí 823 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 299 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 247 zobrazení
4.1.2015 v kategorii Sport, volný čas Wor
0 bodů
4 odpovědí 251 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 274 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 741 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.8k zobrazení
...