0 bodů
247 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Odpoledne bude lesník kácet strom u mého baráku. Když je to ale lesník tak by to měl mít ošetřené kam strom padne ne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů

ano a je to celkem jednoduchá rutina

složité je to jakmile je strom nakloněný nebo nepravidelně rostlý a nejhůř, když se do koruny opře vítr, zvlášt u opravdu velkých stromů



0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Zkušený lesník či dřevorubec položí strom přesně tam, kam potřebuje. Z jedné strany stromu udělá klínový zářez a na protější straně o kousek níže řeže. Na tu stranu se pak strom položí ( dokonce i mně se to zdařilo ) :)



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 697 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 424 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 488 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 559 zobrazení
...