0 bodů
578 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Jenom teoreticky kdybych vyhrál soutěž v rádiu a dostal 20 000 Kč, platí se z toho ještě daně? Nebo si nechám 20 000 Kč a neplatím nic.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+3 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
 
Nejlepší reakce

Neplatíš nic - tyto výhry zdaňuje pořadatel soutěže.



+3 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

neplatíš .-) Kde že se to vyhrává ? :-)

0 bodů

THX mowla (y)

0 bodů

Je to jedno místní malé rádio, ale momentálně se o nic nehraje. Padla výhra včera a bude se prej zase zanedlouho hrát.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 408 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 2.2k zobrazení
21.4.2014 v kategorii Dům a byt Horáková
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 648 zobrazení
14.5.2014 v kategorii Finance podnikání Standa Brandl
0 bodů
5 odpovědí 3.7k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 384 zobrazení
0 bodů
1 reakce 211 zobrazení
15.4.2016 v kategorii Právo a zákony boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
1 reakce 543 zobrazení
...