0 bodů
263 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Myslím také ty džíny s dírama ? Ještě se to nosí? Uvažuji o jejich pořízení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ale jsou. Je to moderní, ale podle mého hlediska nevzhledné.....



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Tak si je pořiď, ne?
Jde o gatě, ne byt...
:D



Související témata

0 bodů
1 reakce 309 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 619 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 417 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 608 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 259 zobrazení
18.5.2014 v kategorii Ostatní Želevská Helena
0 bodů
3 odpovědí 314 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.0k zobrazení
17.12.2014 v kategorii Móda, oblečení Lacík Registrovaný (264 bodů)
...