0 bodů
296 zobrazení
v kategorii Móda, oblečení

Myslím třeba že se tím zničí bakterie nebo tak něco.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Pokud máte děťátko do 6 ti neděl, tak pro něj budou měkčí, šetrnější a to i na utírání pusinky nebo ručiček.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Ano - pro novorozence je lepší plíny žehlit.
Ale jen tak do 3 měsíců, pak už je naopak lepší je na ´nečistotu´ navykat.
:o



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 489 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 368 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 640 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 993 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 419 zobrazení
25.4.2014 v kategorii Diskuze pacourek Registrovaný (34 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 507 zobrazení
0 bodů
1 reakce 213 zobrazení
11.10.2015 v kategorii Ostatní Sam
0 bodů
2 odpovědí 726 zobrazení
...