0 bodů
284 zobrazení
v kategorii Zvířata

Kdy mám používat stahovací, když pes moc táhne?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Stahovák se používá při nácviku chůze u nohy. Pak ho přepněte na druhý kroužek, by fungoval jako normální obojek.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 318 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 249 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 564 zobrazení
21.12.2014 v kategorii Zvířata Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 413 zobrazení
5.8.2014 v kategorii Zvířata anonym
0 bodů
3 odpovědí 463 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 865 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Zvířata Polopolo
0 bodů
7 odpovědí 676 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Zvířata Pavel Pánek
0 bodů
3 odpovědí 483 zobrazení
22.4.2014 v kategorii Zvířata Dvořáková M.
0 bodů
5 odpovědí 483 zobrazení
0 bodů
1 reakce 531 zobrazení
11.11.2016 v kategorii Zvířata Ema Stetinova
...