0 bodů
282 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody

Mám docela dobrou sekeru a potřebuji nařezat stromy (průměr kolem 30 cm) na jak dlouhé je mám nechat nařezat?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů

taxnad podle toho, jestli se s nima bude topit v krbu nebo v kamnech na šířku dvířek
sekerou se dá rozštípnout pohodlně 50 cm, ale dvířka budou 30 - 40



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Já bych nařezala 30 cm dlouhé, lépe se to štípe a hned se rozsekne napůl, je to i rychlejší a líp se přikládá a polínko se nešprajcne....



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 202 zobrazení
13.12.2014 v kategorii Sport, volný čas Pepan
0 bodů
4 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 679 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 559 zobrazení
0 bodů
1 reakce 802 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 425 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
15.4.2016 v kategorii Kutilství, návody Zdeněk Hlošek
0 bodů
2 odpovědí 385 zobrazení
...