0 bodů
263 zobrazení
v kategorii Diskuze

ahoj poradíte někdo??

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zhruba v pořadí
1. k jakému účelu (odolnou, obyč., profi...)
2. s co nejlepší optikou (světelnost, zoom)
3. s co nejvyšším fps
č. rozlišení - určitě bych koukal po FDH záznamu
Další vlastnosti podle toho, k čemu ji chceš - výdrž na baterii, záznamové medium (podporovaná kapacita, typ), možnost přídavného zařízení (předsádky, filtry, světlo, mikrofon...).

FHD (1920x1080)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Jo jo - "FHD" - překlep...
:(





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 442 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 721 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 310 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 664 zobrazení
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 416 zobrazení
0 bodů
1 reakce 417 zobrazení
13.7.2015 v kategorii Počítače, internet Lukáš Fojtík
0 bodů
1 reakce 637 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 887 zobrazení
16.11.2014 v kategorii Dům a byt Jarda
...