0 bodů
440 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Když na chatě bydlím celoročně nemůžu využít nějakou dotaci na zateplení?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Bohužel - chata není určena pro trvalé obývání (i když tam celoročně bydlíš)...
Musel bys mít chatu zkolaudovanou jako objekt pro trvalé bydlení.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

...a to mít nemůže, protože chata není celoročně obyvatelná - nemá zateplení :D

mowla Domácí (2.9k bodů)

No jo...
Takže napřed musí zateplit, pak rekolaudovat - a pak požádat o dotaci a nechat zateplit ještě jednou.
:D





Související témata

0 bodů
1 reakce 487 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 294 zobrazení
1.10.2015 v kategorii Ostatní Remenko
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
10.9.2015 v kategorii Ostatní Jiráková Anna
0 bodů
3 odpovědí 465 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Dům a byt Prágl Josef
0 bodů
3 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 536 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 358 zobrazení
30.8.2014 v kategorii Zvířata Renata Černá
0 bodů
3 odpovědí 1.8k zobrazení
...