0 bodů
716 zobrazení
v kategorii Finance podnikání

Když mi někdo bude dlužit 500.000 a umře. Nemá děti ani příbuzné tak už 500.000 nikdy asi neuvidím co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Můžeš uplatnit nárok při vyřizování pozůstalosti. Pokud však nic nevlastní, tak to je zkrátka smůla.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 234 zobrazení
13.6.2014 v kategorii Finance podnikání Papouch
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 502 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 620 zobrazení
0 bodů
1 reakce 792 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 709 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 952 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 300 zobrazení
...