0 bodů
494 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Před lety mi vyndávali slepé střevo a teď mě zase píchá na stejné straně břicha. Zarazilo mě to, protože jsem si myslel, že už ho mít nemůžu. Může se to vůbec stát podruhé?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Pokud bylo slepé střevo odoperováno, tak asi ne. Na druhou stranu operace nemůže zabránit novým komplikacím, např. se zánětem střeva.
Jestli máte nějaké komplikace, asi by bylo vhodné zajít za lékařem a na kolonoskopii.



+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Jistě - pokud to "první" nebylo způsobeno akutním zánětem (a nebo se je podařilo ´rozehnat´)...
:D
Dokud ti není appendix chirurgicky odstraněn, může se zanítit opakovaně.
Jakmile je už ale jednou venku, jeho další zánět nehrozí.

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Pokud Vám narostly dvě slepá střeva, tak klidně. To by zjistili na rentgenu.....(nod)



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 607 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 3.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 256 zobrazení
8.4.2016 v kategorii Zdraví, krása Terka
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
1.1.2015 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 500 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
1 reakce 264 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 625 zobrazení
...