0 bodů
279 zobrazení
v kategorii Škola, příklady
Upraveno

Pomoc! Vím že to nění tak důležité, ale chci na jinou cškolu, nemluvím, a já chci začít nový život, teď už je na novou školu pozdě, ale jaký je proces přihlášení na novou školu? Lze to udělat takhle rychle? jak jí to říct, aby to zapadlo do rozhovoru?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
 
Nejlepší reakce

(mooning) Teď je pozdě, Onee-chan
Ségra!!!

mama Pokročilý (1.2k bodů)

v tom případě seš v p..(mooning)..i



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)
  1. domluvíš se s rodiči
  2. kontaktuješ (no, spíše rodiče) novou školu (ředitele) a zjistíte, za jakých podmínek je přestup možný (zda je vůbec možný)
  3. podáte si žádost - a pokud splníš podmínky přestupu, přestoupíš


Související témata

0 bodů
1 reakce 465 zobrazení
0 bodů
1 reakce 293 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 924 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 574 zobrazení
0 bodů
1 reakce 196 zobrazení
0 bodů
1 reakce 185 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Škola, příklady Jiří Švejda
0 bodů
1 reakce 622 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 506 zobrazení
26.7.2014 v kategorii Škola, příklady Rafael Host (13 bodů)
...