Bavili jsme se s kamarádem o městské dopravě a nemohli jsme se shodnout, jaké napětí vlastně mají tramvajové troleje. Hádali jsme se kolem několika stovek voltů. Nevíte někdo přesné číslo?
A jéje, robotu už zase hapruje filtr duplicit (headbang)
http://www.czporadna.cz/?qa=20801/na-kolik-voltu-jezdi-tramvaj
CZPoradna.cz