0 bodů
419 zobrazení
v kategorii Ostatní

Nikdy jsem ještě v zimě bouřku neslyšel.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

IO v zimě se občas bouřka objeví. Je to však jev spíše ojedinělý.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

V únoru jsem bouřku už zažila.....



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 805 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 426 zobrazení
25.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 643 zobrazení
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 359 zobrazení
27.12.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 963 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 354 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 594 zobrazení
22.10.2014 v kategorii Ostatní lili Registrovaný (107 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 550 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Ostatní Linhart Matěj
0 bodů
4 odpovědí 275 zobrazení
15.9.2015 v kategorii Ostatní Vrána
...