0 bodů
542 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Nebo potřebuje i dusík?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nepotřebuje dusík, ale samotný kyslík je ´jedovatý´, musí být ve směsi s jiným plynem - např. hloubkoví potapěči používají namísto dusíku helium (nerozpouští se v krvi a tedy po vynoření nehrozí kessonova nemoc.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

člověk dýchá normálně vzduch a vzduch je směs plynů, jehož jednu pětinu tvoří kyslík, tolik potřebný pro všechny živé organismy..... (nod)



Související témata

0 bodů
1 reakce 765 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 830 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 351 zobrazení
28.5.2014 v kategorii Ostatní Grosman
+1 bodů
4 odpovědí 315 zobrazení
31.8.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
1 reakce 339 zobrazení
0 bodů
1 reakce 205 zobrazení
0 bodů
1 reakce 569 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Právo a zákony Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 314 zobrazení
...