0 bodů
467 zobrazení
v kategorii Dům a byt
změněna klíčová slova Luky

Jsem vlastníkem nemovitosti a nemovitost jsem nabil již před manželství,vzal jsem si na část domu (rekonstrukci) hypotéku na pul s novou manželkou. Co si muže nárokovat .. Jen částku vloženou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud jde o tuto nemovitost - může nárokovat polovinu částky z hypotéky dosud (do rozdělení majetku) splacené (nebo spolumajitelství alikvótní části domu). Samozřejmě pokud převezmeš další splácení hypo sám.
:o
Resp- nárokovat může leccos - pokud se nedohodnete (případně za pomoci právníků), o rozdělení majetku rozhodne soud.

Děkuji za odpověd.. Marian

mowla Domácí (2.9k bodů)

Není zač...
Rozvod je ´sfiňa´.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 285 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 260 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 268 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 351 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 193 zobrazení
14.4.2016 v kategorii Právo a zákony Erik Redlich
0 bodů
2 odpovědí 197 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 282 zobrazení
0 bodů
1 reakce 449 zobrazení
...