0 bodů
292 zobrazení
v kategorii Zvířata

Co s tím děláte?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Nic...
Cestičky od hlodavců mám (jsem míval) na trávníku leda tak po zimě, kdy cestovali pod sněhem - po prvním sekání trávy zmizly.
:o





Související témata

0 bodů
6 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 379 zobrazení
25.7.2015 v kategorii Zvířata radka
0 bodů
5 odpovědí 756 zobrazení
0 bodů
1 reakce 948 zobrazení
20.8.2015 v kategorii Vaření, jídlo Žilková Libuše
0 bodů
8 odpovědí 572 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 342 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 597 zobrazení
...