0 bodů
695 zobrazení
v kategorii Zvířata

Pes nepšíká ani nevypadá že by mu to nějak smrdělo. Nemůže mít z toho nějaké problémy? Jednou týdně si doma zapálíme vonnou tyčinku a necháme provonět byt. Děkuji Gregorová

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

To, co tobě slabě voní, je pro psa intenzivní pach - jestli nepříjemný nebo příjemný, těžko říct.
Každopádně je otázkou, o jakého psa se jedná - loveckého (záchranářského...) psa bych takto neničil.
Pokud jde o nějakého ´gaučáka´ a pes neprotestuje - je to na tobě.
:o



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

vonné tyčinky smrdí i mně, natož psovi.....(toivo)

0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Víte vy, z čeho jsou tyhle voňavé věci vyrobeny? Složení jogurtů a salámů studujeme, ale do plic klidně vdechujeme bůhví jaké svinstvo. (headbang)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
+1 bodů
4 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 447 zobrazení
30.12.2015 v kategorii Zvířata slusková pavla
0 bodů
4 odpovědí 772 zobrazení
19.8.2015 v kategorii Auto moto Ivča
0 bodů
2 odpovědí 547 zobrazení
0 bodů
1 reakce 351 zobrazení
8.8.2016 v kategorii Diskuze Adrilus
0 bodů
3 odpovědí 487 zobrazení
16.6.2016 v kategorii Auto moto petios
+1 bodů
28 odpovědí 2.7k zobrazení
31.3.2016 v kategorii Tato poradna Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 471 zobrazení
...