0 bodů
255 zobrazení
v kategorii Společnost

Dle nařízení EU se přestanou vyrábět vysavače o větším příkonu než 1600 W. Já mám ale vysavač o výkonu 2200 Watů. Mám ho vyhodit?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+3 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Určitě ho vyhoď. Přece by jsi nechtěl dát příčinu rozpadu EU

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

(rofl)

mowla Domácí (2.9k bodů)

Udělej uzel na přívodní šňůře...
(rofl)



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Barbakane, nic ještě nevyhazuj, ale až ti tento doslouží, tak nový už asi bude slabší.....



Související témata

0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 333 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 217 zobrazení
0 bodů
16 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 363 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 756 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 972 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
+1 bodů
3 odpovědí 299 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo inka Pokročilý (1.2k bodů)
...