0 bodů
277 zobrazení
v kategorii Auto moto

Když dostanu nové, odevzdávám ty staré? Nebo mi je nechají?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Musíš je odevzdat - nebo nahlásit jejich ztrátu/krádež.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

A na co by ti ty staré byly? Na autě mohou být jen jedny, takže druhé odevzdat zpět...



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 360 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Auto moto Luky
0 bodů
1 reakce 974 zobrazení
8.4.2017 v kategorii Auto moto ROMANA BAREŠOVÁ
0 bodů
2 odpovědí 2.2k zobrazení
19.10.2015 v kategorii Auto moto Radek Šilhan
0 bodů
1 reakce 278 zobrazení
4.9.2015 v kategorii Auto moto rokator
0 bodů
2 odpovědí 644 zobrazení
16.12.2014 v kategorii Auto moto Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
5 odpovědí 998 zobrazení
14.4.2014 v kategorii Auto moto Včelák
0 bodů
1 reakce 357 zobrazení
29.3.2018 v kategorii Auto moto Tomáš
0 bodů
1 reakce 684 zobrazení
0 bodů
1 reakce 436 zobrazení
...