0 bodů
746 zobrazení
v kategorii Společnost

Je to nějak pravidelně? Bude zase někdy?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

myslím, že po více, jak deseti letech, jistě někdo upřesní...



0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Podle nějaké směrnice OSN se má konat co cca 10 let.
1. v Česku bylo 2001, druhé 2011 - takže tak někdy 2021 bychom se zase mohli těšit (konkrétní termín nařídí Parlament ČR).



Související témata

0 bodů
9 odpovědí 1.2k zobrazení
12.6.2014 v kategorii Společnost Evička 11
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 2 dny v kategorii Auto moto tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 224 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.4k zobrazení
11.12.2014 v kategorii Zdraví, krása Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 524 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 999 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 581 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 527 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.8k zobrazení
31.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Hlavonožec
...