0 bodů
263 zobrazení
v kategorii Dům a byt

Děláme rekonstrukci. Máme starou omítku vyhodit? Nebo jde znova použít?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
 
Nejlepší reakce

Pokud je to vápenná omítka, šla by znovu použít. Překatrovat ji. přidat vápno a znovu rozmíchat. Použít ji třeba na zdění. Vzhledem k náročnosti se tohoto dnes už využívá velmi málo. Pokud započítáváme i čas, tak je lacinější starou omítku vyhodit.



+2 bodů
milan.cukrar Registrovaný (176 bodů)

Ano, lze použít, je třeba jí přidávat do nové malty..



Související témata

0 bodů
1 reakce 327 zobrazení
0 bodů
1 reakce 219 zobrazení
1.1.2015 v kategorii Dům a byt Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 645 zobrazení
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
před 1 den v kategorii Dům a byt honza_z Registrovaný (41 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 409 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 315 zobrazení
26.5.2016 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
3 odpovědí 319 zobrazení
0 bodů
1 reakce 526 zobrazení
5.9.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
...