0 bodů
231 zobrazení
v kategorii Ostatní

Kdybych poslal spolužačce dopis k narozeninám na její střední (je na internátu), myslíte, že by jí to předali? A kolik dnů předtím, když je to vzdálené nějakých 35 km?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+2 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Rozhodně jí to předají.
A kolik dnů předem?: - těžko říct - z většího města do většího města stačí den.
Z nějaké zapadlé vísky, kde den trvá, než se dopis dostane do třídírny, do jiné zapadlé vísky, dny dva až tři.



+1 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

předají, vychovatelka by jí poštu měla předat. Jinak je to od tebe milé, popřát k narozeninám.....(f)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 298 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Ostatní miluška
0 bodů
3 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 305 zobrazení
8.1.2016 v kategorii Společnost Radka Bernerová
0 bodů
4 odpovědí 215 zobrazení
7.9.2015 v kategorii Zdraví, krása Štrupnová Anna
0 bodů
3 odpovědí 658 zobrazení
3.9.2015 v kategorii Zdraví, krása jitka P.
0 bodů
4 odpovědí 329 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 621 zobrazení
...