0 bodů
1.3k zobrazení
v kategorii Škola, příklady

Píšu dopis a docela bych to rád měl bez chyb. Co je správně?

Vážená Paní xxxxxxx

nebo

Vážená paní xxxxxxxx
????

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

I kdyby dotyčná paní měla ´velký P´, je správně "Vážená paní xxxxxxxx".
;-)



0 bodů

Díky tě, čeština mě nikdy nešla :@

mowla Domácí (2.9k bodů)

Není zač - mně zase nešla ruština...
;-)



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 505 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 26.3k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 16.2k zobrazení
20.5.2014 v kategorii Škola, příklady Andrejka
0 bodů
3 odpovědí 2.0k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 929 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 326 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 8.9k zobrazení
...