0 bodů
300 zobrazení
v kategorii Společnost elfka Host (1 bodů)

Ahoj lidi, neptám se za sebe, ale za jednu mojí kamarádku a chci jí pomoct. Situace je taková, že je nejmladší v rodině a má docela strašnýho bráchu a matku, která s tím ale vůůbec nic nedělá. Její bratr na ní stále bezdůvodně křičí a nedávno jí prostě vzal pod krkem, hodil na lednici a potom ji vyhodil z bytu a neměla pomalu kam jít, tak utekla k mamce do práce. Matka se s ním také hádá, ale evidentně i když o všem ví, tak proti tomu nic nedělá, nechá si to líbit a.... prostě jen asi nechce, aby přišla o svého syna,i když dospělého a takhle psychopatického. Neporadíte, co s tím nejlépe udělat?

Vaše reakce

Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Ahoj Elfko, chápu, že je to tvoje kamarádka, ale bylas u toho? Co řekla kamarádka bráchovi, že se tak zachoval? Pokud jej ničím nevytočila, tak je to na pováženou. Měla by s maminkou o tom problému promluvit, aby klukovi domluvila, než se stane nějaké neštěstí. V každém případě, je možné volat Policii, ale aby se pak situace ještě nezhoršila. Bude lepší, když si doma sourozenci s maminkou situaci rozeberou a začnou ji řešit. Ty můžeš kamarádku vyslechnout a být ji na blízku, aby se necítila sama.

elfka Host (1 bodů)

nebyla jsem PŘÍMO u toho, ale prostě jsme si volaly přes skype a najednou se ozval úplně strašlivej řev od jejího bratra, už si nepamatuju co řval.... A to je právě to... Ona je úplně v pohodě, pomáhá v domácnosti a všechno a prostě když na jejího bratra přijde nálada, tak prostě začne řvát klidně i úplný kraviny a jednou se i poprali

mama Pokročilý (1.2k bodů)

Třeba jejího bráchu něco trápí a neví si s tím rady, tak se tak chová, ale neměl by. Ať mu kamarádka připomene, že jeho sestra, že jsou rodina, že si musí pomáhat a ne si ubližovat.

Související témata

0 bodů
8 odpovědí 657 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 440 zobrazení
30.6.2014 v kategorii Ostatní Marakuja06 Host (2 bodů)
+1 bodů
1 reakce 201 zobrazení
13.8.2015 v kategorii Společnost anonym
0 bodů
3 odpovědí 162 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 276 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 414 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 155 zobrazení
+3 bodů
2 odpovědí 411 zobrazení
19.10.2015 v kategorii Ostatní simona řezáčová
0 bodů
3 odpovědí 351 zobrazení
...