0 bodů
715 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada

Mám žumpu uprostřed zahrady kam se hovnocuc nedostane. Kam ji mám v barelech na kolečku vyvozit? Napadlo mě vykopat díru a lejt to tam. Až by se voda vsákla nalejt další várku. Potom to zahrabat. Nebo to mám vypustit na pole? To by asi smrdělo hodně dlouho co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů

A opravdu by se tam hovnocuc nedostal?

Cituji:
Naše fekální vozy a parametry
Délka sacích hadic : 55metrů (možno i více)



0 bodů

Tak to je potom jiná. To se poptám po firmách v okolí. Nikdy by mě nenapadlo že to může dosáhnout tak daleko. Díky



Související témata

0 bodů
6 odpovědí 778 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Ostatní Vaněk
0 bodů
2 odpovědí 843 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 394 zobrazení
31.8.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Zeman František
0 bodů
2 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 660 zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
1 reakce 433 zobrazení
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
1 reakce 322 zobrazení
25.11.2016 v kategorii Škola, příklady little_lili
0 bodů
4 odpovědí 707 zobrazení
...