Nedávno jsem viděl u babičky starý samovar a docela mě to zaujalo. Zajímalo by mě, jestli ho někdo doma máte a jestli ho i reálně používáte, nebo je spíš na ozdobu.
Ne... Kdysi jsem míval. Pak ale přišel ´vítr´ a odvál barák i samovar... Jo - i ženu - ale to není na závadu... :D
jasne ze mam ...sam si varim sam si peru ze se na to nevys*** ...:|
CZPoradna.cz