0 bodů
421 zobrazení
v kategorii Tato poradna Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Rád bych dal k hlasování nové motto naší poradny. Napadlo mě pár návrhů a chtěl bych slyšet, který se vám líbí nejvíc, ať to máme demokraticky odhlasované.

HLASOVÁNÍ (pro registrované):

Online poradna pro každého (3 bodů, 38%)
Rada zdarma pro každého (0 bodů)
Poradna zdarma pro každého (0 bodů)
Ty, kdož nevíš, ptej se, (1 bodů, 13%)
Jseš bezradná? Poradí ti poradna (1 bodů, 13%)
Nevíš si s něčím rady? (0 bodů)
Neznalost je věc proradná, (0 bodů)
někdo neví, jiný zná, od toho je poradna (2 bodů, 25%)
ten ví to,a ten zas tohle,a všichni dohromady víme hodně... (1 bodů, 13%)
Radilové, existuje něco co nevíte? (0 bodů)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Já nevím...
Vyřadil bych cokoli se slovem "zdarma" - už to samotné by ve mně probudilo nechuť (podezření).
Takže možná hned to první - "Online poradna pro každého", možná bych nějak zdůraznil rychlost odpovědí.
Neptejte se veštce, odpovíme křepce...
:D



+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já jen vytvořila ankety na žádost Velkého Ell a pouze jsem zkopírovala naše návrhy. Upřímně, mně se zatím žádné z uvedených mott nezdá jako dokonalé a je to vidět i na váhavých hlasech, že nejsem s takovým názorem sama. Navrhuji ještě počkat a hledat dál, až narazíme na to pravé :)

0 bodů

pojem online xxxx v motto stránky sa mi zdá zbytočné
Už sama štruktúra stránky pri otvorení hovorí o online poradni, myslím, že offline ani nefunguje (pokiaľ by si niekto priebežne nesťahoval celú stránku aj so zdrojovými kódmi).

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

to by bol vcelku prúser, keby sa nepovolanému podarilo stiahnuť celé zdrojové kódy či rovno db.

ale pri trošlka snahy sa dá samozrejme všetko.

(smoking)

image
0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

TADY NEJSI NIKDY SÁM / SAMA ... tak se zeptej.

0 bodů

Nevíš-li co, zeptej se.
Ptej se a nestyď se.
Neboť ten, kdo se ptá, se dozví (?) a nepáše zlo, jak říkají.
A proto ptej se, ptej a nestyď se.

To není návrh na motto, ale něco, co jsem kdysi četl a nemůžu si vzpomenout a nedokážu ani najít, kde.

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

magorevkleci, nechceš se zas jednou přihlásit a dát sem na den fotku jako avatar. Netrhej partu, máš čas dnes do 19 hodin :)



Související témata

0 bodů
7 odpovědí 781 zobrazení
18.9.2014 v kategorii Tato poradna ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
19.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
6 odpovědí 635 zobrazení
14.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 350 zobrazení
0 bodů
11 odpovědí 3.3k zobrazení
10.9.2014 v kategorii Tato poradna Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 439 zobrazení
14.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
8 odpovědí 926 zobrazení
13.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
10 odpovědí 1.3k zobrazení
13.7.2014 v kategorii Tato poradna Luky Registrovaný (66 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 456 zobrazení
6.7.2014 v kategorii Tato poradna inka Pokročilý (1.2k bodů)
...