0 bodů
510 zobrazení
v kategorii Počítače, internet

Vylila se mi káva do klávesnice, to ji mohu asi vzít a hodit do koše co?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Lze ji - pravděpodobně, vyčistit a znovu zprovoznit.
Ale vzhledem k ceně nové nemá smysl ji dávat do servisu (práce servismena by byla dražší) - ledaže by sis ´zakutil´ a zkusil to sám...
;-)



0 bodů
ered_mithrin Registrovaný (73 bodů)

Nektere klavesnice maji odtokove kanalky, ale to bys poznala, protoze bys na stole videla sve kafe :) Rozhodne bych se nebal klavesnici zkusit ozivit tim, ze bych postupne vyndaval jednotlive klavesy a snazil se ocistit povrch pod nimi. Nepomuze-li, neni problem za par stovek koupit novou.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 636 zobrazení
0 bodů
1 reakce 206 zobrazení
0 bodů
1 reakce 261 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 802 zobrazení
0 bodů
1 reakce 453 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.7k zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 698 zobrazení
0 bodů
1 reakce 381 zobrazení
0 bodů
1 reakce 197 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 681 zobrazení
...