Všiml jsem si, že Mowla už tu není aktivní a místo admina je prý volné. Nevíte někdo, jestli se na to už někdo hlásil, nebo jak to teď s vedením vlastně je? Docela mě to zajímá.
:D
hej vy dvaja admini, to sa radujete, alebo smiechom vítate nového spoluadmina? 8-|
Myslím, že Led by se na adminování hodil.
Led ...My uz vime sve a dopadlo to presne podle predpovedi ... (rofl)
CZPoradna.cz