0 bodů
303 zobrazení
v kategorii Ostatní

Při porodu už se musí vědět jak se bude jmenovat? Nebo to stačí až potom na pokoji až ho uvidím?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Dřív musel být papír s křestními jmény pro dítě a podepsaný oběma rodiči už při příchodu do porodnice, ale jméno se definitivně sdělovalo až matrikářce, která maminku v porodnici navštívila. Zažila jsem případ, kdy měla matrikářka právě dovolenou a dětičky byly skoro týden bezejmenné. Byla tam paní, která právě porodila svého osmého kluka a evidentně vymýšlela jméno až s matrikářkou. Nemusí to být ale všude stejné...





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 334 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 449 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 381 zobrazení
22.6.2014 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
7 odpovědí 533 zobrazení
0 bodů
1 reakce 227 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 317 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 719 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 360 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Auto moto Luky
0 bodů
3 odpovědí 545 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 434 zobrazení
16.6.2014 v kategorii Společnost Radim
...