0 bodů
308 zobrazení
v kategorii Ostatní

Tohle úsloví jsem slyšel už mnohokrát, ale nikdy jsem úplně nepochopil, co přesně znamená. Můžete mi vysvětlit, odkud se to vzalo a v jaké situaci se to vlastně používá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+2 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Já znám jen tohoto :
http://cs.wikipedia.org/wiki/Jak_je_d%C5%AFle%C5%BEit%C3%A9_m%C3%ADti_Filipa , ale je s velkým "F". :D

Briketka Registrovaný (498 bodů)

já taky (giggle)



+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Já si myslím, že míti Filipa, je důležitější, než cokoliv jiného. Dokonce si myslím, že míti Filipa, je krycí název emoční inteligence. http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo%C4%8Dn%C3%AD_inteligence

+1 bodů

Mať filipa so sebou je občas osožné, hlavne v krízových situáciach, ako napríklad, keď sa vás opýtajú Vážený ženích, beriete si tu prítomnú...
Ak v prípade menej funkčného počítača nezoženieme filipa ani Filipa, volajme PCDr mowlu (PCDr počítačový doktor).
Pozor, to nie je reklama, to je fakt...



Související témata

+1 bodů
1 reakce 595 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 331 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 385 zobrazení
17.4.2014 v kategorii Zdraví, krása Čoudík
0 bodů
5 odpovědí 494 zobrazení
20.3.2014 v kategorii Zdraví, krása Adámek Hurný
0 bodů
1 reakce 199 zobrazení
3.8.2015 v kategorii Zdraví, krása Šafařík Petr
+3 bodů
6 odpovědí 743 zobrazení
7.11.2014 v kategorii Tato poradna ellcupakabra Registrovaný (970 bodů)
0 bodů
1 reakce 601 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
...