Tohle úsloví jsem slyšel už mnohokrát, ale nikdy jsem úplně nepochopil, co přesně znamená. Můžete mi vysvětlit, odkud se to vzalo a v jaké situaci se to vlastně používá?
Já znám jen tohoto : http://cs.wikipedia.org/wiki/Jak_je_d%C5%AFle%C5%BEit%C3%A9_m%C3%ADti_Filipa , ale je s velkým "F". :D
já taky (giggle)
Já si myslím, že míti Filipa, je důležitější, než cokoliv jiného. Dokonce si myslím, že míti Filipa, je krycí název emoční inteligence. http://cs.wikipedia.org/wiki/Emo%C4%8Dn%C3%AD_inteligence
Mať filipa so sebou je občas osožné, hlavne v krízových situáciach, ako napríklad, keď sa vás opýtajú Vážený ženích, beriete si tu prítomnú... Ak v prípade menej funkčného počítača nezoženieme filipa ani Filipa, volajme PCDr mowlu (PCDr počítačový doktor). Pozor, to nie je reklama, to je fakt...
CZPoradna.cz