0 bodů
334 zobrazení
v kategorii Tato poradna Lewis Registrovaný (129 bodů)

mám ho uložený v PC a myslela jsem, že kliknu pravým, dám kopírovat a pak sem vložit, a nejde mi to, to vložit není tučně:-((

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+3 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

takto:d



+2 bodů
Briketka Registrovaný (498 bodů)
Upraveno Briketka

nebo můžeš použít použít toto:
http://screenshot.cz/

0 bodů
Lewis Registrovaný (129 bodů)

Děkuji vám, už to mám:-) Jsem fakt blonďatá :-DDD
(sun)

Briketka Registrovaný (498 bodů)

nejsi :)



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 438 zobrazení
26.3.2014 v kategorii Diskuze inka Pokročilý (1.2k bodů)
0 bodů
5 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 325 zobrazení
0 bodů
1 reakce 273 zobrazení
28.6.2015 v kategorii Mobily denda
0 bodů
1 reakce 349 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 460 zobrazení
26.10.2015 v kategorii Tato poradna Angelo Registrovaný (101 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 319 zobrazení
28.8.2015 v kategorii Móda, oblečení pugy123
0 bodů
1 reakce 286 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 1.1k zobrazení
...