0 bodů
272 zobrazení
v kategorii Ostatní

Po příjezdu na chatu nešel proud (vyhozené pojistky) a byl vyhořelí počítač co byl v síti. Je možné že už by byla letos bouřka? Mám chatu na samotě a v PC opravně po rozebrání řekli že to bylo přepětím . Moc proudu prostě. Zásuvka je černá.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

U nás byla asi tak 2 týdny zpět. Moc nepršelo ale blýskalo se docela dost.

Doporučuji hromosvod :-)) Pokud tam praštilo jednou, tak je pravděpodobné, že tam může praštit znova. Z pojistky bez hromosvodu, nic nedostanete.



0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Ano letos už bouřka dokonce byla.

0 bodů

Já nemám chatu pojištěnou. Takže pro příště budu vytahovat vše ze zásuvek a vypínat jističe.



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 805 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 629 zobrazení
22.4.2014 v kategorii Ostatní Květoslava Drutková
0 bodů
2 odpovědí 524 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 907 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 523 zobrazení
0 bodů
1 reakce 445 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 988 zobrazení
0 bodů
1 reakce 364 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 384 zobrazení
23.5.2014 v kategorii Ostatní Hruška Marek
...