Bourám starou stodolu, kde zbylo hodně pálených cihel, a říkal jsem si, že bych je nevyhazoval. Šlo by z nich nějak vyrobit obklad na stěnu třeba do obýváku? Jak by se to dělalo?
Jiste ze Ano ...postaci pouze dve sikovne ruce ..rezacka na kamen popripade flexa ..ale s tou se nadrete ....a postup je stejny jako u obkladu ... Tady neni co resit ..cihlu budete muset zarezavat tak bych nam radil ...rezacku na kamen chlazenou vodou ...jak pro lepsi rezani ..tak pro to ze z toho bude hoooodne cerveneho prachu trery se sej tam nevypari ikdyz to budete rezat venku .... No spise Vam doporucim si takove obkady koupit ...:D http://www.obklady-elastolith.cz/ urcite to bude min prace ...:D
CZPoradna.cz