0 bodů
347 zobrazení
v kategorii Elektrospotřebiče

Odešla mě věž a mám po ní 2 velké repráky. Myslíte že když připojím ty megarepráky na moji televizi že mi může odejít? Třeba že ty repráky neutáhne, nebo tak něco. Oni nemají vlastní napájení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Zjisti si impedanci oněch repro a impedanci, na jakou je stavěn výstup z TV.
Pokud bude impedance repro výrazně nižší (což je pravděpodobné), odpálíš jejich připojením (resp. ´zesílením´ zvuku) koncový zesilovač TV.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 411 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.1k zobrazení
0 bodů
1 reakce 2.5k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 638 zobrazení
8.4.2014 v kategorii Elektrospotřebiče Babička Blanka
0 bodů
1 reakce 246 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 816 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 613 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 565 zobrazení
12.6.2014 v kategorii Ostatní Bředěk
0 bodů
8 odpovědí 585 zobrazení
...