0 bodů
445 zobrazení
v kategorii Zdraví, krása

Docela často když třeba po ránu vstávám tak mi křupne v noze. Je to ale docela dost slyšet. Nebo když třeba z nohou vakoby zakroutím tak v tom taky praská ta šlacha nebo co to je. Taky to máte? Nebo s tím mám dojít k doktoru? Nebolí to nic, jen v tom divně křupe a docela nahlas.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Kolik ti je let?
;-)
Pokud správně soudím, že jsi -teen, zajdi si k ortopedovi - nohy ještě budeš dost dlouho potřebovat. Příčin totiž může být více - a některé lze korigovat třeba cvičením, některé úpravou životosprávy, některé operací, každopádně čím dřív budeš vědět v čem je problém, tím lépe.





Související témata

0 bodů
2 odpovědí 2.6k zobrazení
20.5.2014 v kategorii Zdraví, krása Jája
0 bodů
5 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 1.3k zobrazení
3.7.2014 v kategorii Zdraví, krása Vávra František
0 bodů
2 odpovědí 428 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 303 zobrazení
3.9.2015 v kategorii Ostatní Janek
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 16 hodinami v kategorii Zdraví, krása verca87 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 3.1k zobrazení
...