0 bodů
333 zobrazení
v kategorii Dům a byt Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mám rohový přízemní byt, který je i ochlazován z domovní nevytápěné chodby, takže jsem se poslední dva roky zaměřila za zateplování v rámci možností. Letos to konečně vypadá, že má zima smůlu, musela jsem i vypnout topení... A co vy? :)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

v létě jsem byl na maltě a zlatých pískách,takže jestli teď nestihnu udělat dříví,budu asi klepat
zadejte popis obrázku zde

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mně už období léta na pískách a na maltě skončilo, ale taky jsem si jich užila požehnaně :D



+1 bodů

Nie. Nechcela ma vyrušiť v mojich myšlienkach na budúce leto.



Související témata

0 bodů
10 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 561 zobrazení
3.10.2014 v kategorii Auto moto anonym
0 bodů
2 odpovědí 335 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 371 zobrazení
+1 bodů
6 odpovědí 804 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 894 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 351 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 534 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 778 zobrazení
...