0 bodů
291 zobrazení
v kategorii Dům a byt

zdravím,

vyboural jsem průchod meziobvakem a kuchyni, oškrabal jsem malbu 30cm na každou stranu od hrany pruchodu.¨

Na to přijde jádrová omítka + štuk zafilcovat do ztracena. Je nutné celou stěnu oškrbat od malby (2vrstvy), nebo po uhlazení štuku přechod nepujde vidět?? díky za rady

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

Záleží na šikovnosti zedníka. Já bych asi oškrabal malbu.



0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

to by musel bejt opravdu hračička,aby to nebylo vidět...
...ale stačilo by na tu malbu vedle volně pokračovat filcem namočeným ve vápenný vodě,abys to tak ňák roztáhl do ztracena,po čerstvym štuku je omítka drsnější,než po několika nátěrech...



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 430 zobrazení
0 bodů
1 reakce 487 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 750 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 385 zobrazení
0 bodů
1 reakce 748 zobrazení
0 bodů
1 reakce 585 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 808 zobrazení
...