0 bodů
539 zobrazení
v kategorii Zvířata

Chovám doma jedno prase a mám přebytek cukrové řepy, kterou jsem uvařil. Nejsem si jistý, jestli mu uvařená cukrovka neuškodí a v jakém množství ji případně můžu zařadit do krmení. Děkuji za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

samozřejmě,ale ne jenom(řepou cukrovkou(uvařenou))





Související témata

0 bodů
3 odpovědí 735 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 517 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 932 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.6k zobrazení
14.6.2014 v kategorii Zvířata Lalok
0 bodů
2 odpovědí 814 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 4.4k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 676 zobrazení
21.7.2014 v kategorii Vaření, jídlo Bohemica Registrovaný (256 bodů)
0 bodů
1 reakce 663 zobrazení
20.3.2018 v kategorii Zvířata Klára
0 bodů
3 odpovědí 588 zobrazení
0 bodů
1 reakce 5.1k zobrazení
...