Chovám doma jedno prase a mám přebytek cukrové řepy, kterou jsem uvařil. Nejsem si jistý, jestli mu uvařená cukrovka neuškodí a v jakém množství ji případně můžu zařadit do krmení. Děkuji za radu.
samozřejmě,ale ne jenom jí (řepou cukrovkou(uvařenou))
CZPoradna.cz