0 bodů
506 zobrazení
v kategorii Tato poradna

Potřeboval bych si vymyslet nějaký pěkný nick na internet, ale vůbec mě nic nenapadá. Poradili byste mi nějaký? Děkuju.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

6 reakce

+2 bodů

A co třeba Vivy :)



+1 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)

a co třeba "Češtinář"

Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Přišla jsem zas pozdě(emo)

0 bodů
Jan Neckář Registrovaný (28 bodů)

Antonio.

0 bodů
elis Registrovaný (157 bodů)

Truhlík(nod)

0 bodů
arygnoc Registrovaný (913 bodů)

nyck

(smoking)

image
0 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)
Upraveno inka

nemo :o Když nevíte kdo jste nebo si tím nejste jistý, co vás charakterizuje a současně vám dává jméno. Nemo-nikdo



Související témata

0 bodů
5 odpovědí 1.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 207 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 472 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 697 zobrazení
...